PERSOONLIJK CONTACT
Geeft de beste match.

Onze contactgegevens

 

Kenonz

Postadres:
Postbus 193
8400 AD Gorredijk

Bezoekadres:
Brouwerswal 11
8401 CZ Gorredijk

Het Rietveld 55A
7321 CT Apeldoorn

KVK nummer : 56560206
BTW nummer : 8521.86.332.B01
Rabobank rekening : IBAN NL61RABO0175229651

Kenonz Payroll

KVK nummer : 63607700
BTW nummer : 8553.11.782.B01
Rabobank rekening : IBAN NL79RABO0305107089


Algemeen   0513-845858 info@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Gouke de Vries Sales & Marketing Directeur 06-28912831 gouke@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Rombout Bosch HR & Recruitment Directeur 06-41238771 rombout@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Hein Slagman Financieel Directeur 06-51459248 hein@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Alex van der Galiën Adviseur / Franchisenemer 06-51174926 alex@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Gert Schoonbeek Adviseur / Franchisenemer 06-52331203 gert@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Karin Boonstra Adviseur / Franchisenemer 06-14156897 karin@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Remko Rozeboom Adviseur / Franchisenemer 06-17009947 remko@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Erik Zandstra Accountmanager 06-51930724

erik@kenonz.nl

Bekijk hier het visitekaartje
Lennard Kloosterman Accountmanager 06-19756084 lennard@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Lianne Wagenaar Accountmanager 06-57604062 lianne@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Ronald Bloem Recruiter 

06-83181037

ronald@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Senda de Groot Recruiter 06-23261161 senda@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Anna Romkema Recruiter 06-57347476 anna@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Barbara Luczycki Officemanager 0513-845858 barbara@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Harjan Visscher Stagiair 06-23889721 harjan@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Martijn de Leeuw Stagiair 0513-845858 martijn@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Mandy Post Stagiaire 0513-845858  mandy@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje





Alle vacatures
Solliciteren?

Om je in te schrijven als kandidaat, moet je de volgende gegevens invullen in jouw profiel. Vul alsjeblieft zoveel mogelijk gegevens in. Dit stelt ons in staat je zo goed mogelijk van dienst te zijn. Inschrijven kan via ons Inschrijven. Bekijk onze actuele vacatures. Voor algemene informatie: info@kenonz.nl.