PERSOONLIJK CONTACT
Geeft de beste match.

Onze contactgegevens

Nieuw item

 

Kenonz

Postadres:
Postbus 193
8400 AD Gorredijk

Bezoekadres:
Brouwerswal 11
8401 CZ Gorredijk

Het Rietveld 55A
7321 CT Apeldoorn

KVK nummer : 56560206
BTW nummer : 8521.86.332.B01
Rabobank rekening : IBAN NL61RABO0175229651

Kenonz Payroll

KVK nummer : 63607700
BTW nummer : 8553.11.782.B01
Rabobank rekening : IBAN NL79RABO0305107089
 

 

 

 

Algemeen   0513-845858 info@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Gouke de Vries Sales & Marketing Directeur 06-28912831 gouke@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Rombout Bosch HR & Recruitment Directeur 06-41238771 rombout@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Hein Slagman Financieel Directeur 06-51459248 hein@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Alex van der Galiën Adviseur / Franchisenemer 06-51174926 alex@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Gert Schoonbeek Adviseur / Franchisenemer 06-52331203 gert@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Karin Boonstra Adviseur / Franchisenemer 06-14156897 karin@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Remko Rozeboom Adviseur / Franchisenemer 06-17009947 remko@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Erik Zandstra Accountmanager 06-51930724

erik@kenonz.nl

Bekijk hier het visitekaartje
Lennard Kloosterman Accountmanager 06-19756084 lennard@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Lianne Wagenaar Accountmanager 06-57604062 lianne@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Nina de Bruin Accountmanager 06-12906826 nina@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Pieter Dijff Accountmanager 06-12412138 pieter@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Johan Linthof Accountmanager 06-57632387 johan@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Monique Stoelwinder Recruiter 06-57738842 monique@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Janette Talstra Accountmanager 06-50123410  janette@kenonz.nl   Bekijk hier het visitekaartje
Joni van Wanrooij Recruiter 06-82942451  joni@kenonz.nl  Bekijk hier het visitekaartje
Ronald Bloem Recruiter 

06-83181037

ronald@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Senda de Groot Recruiter 06-23261161 senda@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Anna Romkema Recruiter 06-57347476 anna@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Barbara Luczycki Officemanager 0513-845858 barbara@kenonz.nl Bekijk hier het visitekaartje
Tim Flokstra Stagiair 0513-845858 tim@kenonz.nl 
Tom van Zuuk Stagiair 06-82914208 tom@kenonz.nl   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alle vacatures
Solliciteren?

Om je in te schrijven als kandidaat, moet je de volgende gegevens invullen in jouw profiel. Vul alsjeblieft zoveel mogelijk gegevens in. Dit stelt ons in staat je zo goed mogelijk van dienst te zijn. Inschrijven kan via ons Inschrijven. Bekijk onze actuele vacatures. Voor algemene informatie: info@kenonz.nl.