Skip to main content

Projectleider Energie & Opwek

Detachering Energietransitie 3-5 jaar Hbo Flevoland 32 - 40 uur €4211 - €5997

Maak impact in de energietransitie in de regio Flevoland!

Senior adviseur projectplanning

Dit ga je doen

Ben jij een gedreven projectleider met een passie voor duurzame energie? In de rol van Projectleider Opwek & Energiesysteem binnen de provincie Flevoland stuur jij innovatieve projecten aan die de energietransitie versnellen. Samen met partners zoals netbeheerders, lokale ondernemers en energiecoöperaties werk jij aan grootschalige duurzame energieoplossingen en nieuwe energiesystemen. Wat houdt deze rol precies in?

  • Projectleiding en Beleidsontwikkeling: Je leidt projecten die bijdragen aan de energietransitie, waaronder het ontwikkelen van beleidskaders en initiatieven voor energieopwekking op provinciale gronden.
  • Samenwerking en Coördinatie: Je werkt intensief samen met interne collega’s en externe partners, zoals de gemeenten in de regio Flevoland, Liander en lokale ondernemers.
  • Stakeholdermanagement: Je bent een expert in het verbinden van stakeholders. Je organiseert participatietrajecten met gemeenten, inwoners en ondernemers en vertaalt de resultaten naar beleidskaders.
  • Beleidscoördinatie: Je bewaakt de samenhang tussen verschillende projecten, stimuleert samenwerking en zorgt voor een effectieve verbinding tussen alle betrokken partijen.
  • Communicatie en Documentatie: Je houdt de wethouder, het college en de raad op de hoogte van de voortgang en zorgt voor alle benodigde documentatie en rapportages.

Ben jij de spil die de energietransitie in Flevoland vlot en succesvol laat verlopen? Solliciteer dan nu en maak deel uit van een dynamisch team dat werkt aan een duurzame toekomst!

Adventure awaits! Wij zijn Kenonz!

34 seconden

Dit ben jij

  • Minimaal 3 jaar ervaring als projectleider, bij voorkeur in een overheidsomgeving.
  • Gedegen kennis van de energietransitie en duurzaamheid is essentieel.
  • Ervaring met stakeholdermanagement en participatieprocessen.
  • Een natuurlijke verbinder, zowel binnen de provincie als met externe partners.
  • Sterke communicatieve vaardigheden en het vermogen om complexe materie toegankelijk te maken.

"Duurzaamheid is verandering, en dat vraagt om nieuwe wegen."

Dorinda Hijszeler, Adviseur duurzaamheid

Dit krijg je van ons

Jij gaat ervoor, elke werkdag weer. Voor je plezier én voor de volgende arbeidsvoorwaarden:

  • 5 weken vakantie
  • Onbeperkte opleidingsmogelijkheden
  • Telefoon en laptop
  • Eindejaarsuitkering
  • Reiskostenvergoeding
  • Vakantiegeld
  • Pensioen
Alle arbeidsvoorwaarden

Zo werkt solliciteren

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    01.

    Sollicitatie via de website of via whatsapp

    Zie je een vacature waar je enthousiast van wordt? Dan kun je bij ons via de website of Whatsapp solliciteren.

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    02.

    Telefonische kennismaking

    Nadat wij jouw sollicitatie hebben ontvangen nemen we telefonisch contact met je op voor een korte kennismaking. Waar word jij enthousiast van en hoe kunnen wij je helpen bij het vinden van een nieuwe uitdaging?

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    03.

    KENMIJ- app spelen

    Vervolgens nodigen we je uit om onze eigen KENMIJ app te spelen. Na het spelen creëert de app een persoonlijkheidsprofiel op basis van hoe jij de vragen vanuit de app hebt beantwoord. Het profiel geeft jou mooie inzichten die later besproken kunnen worden tijdens een persoonlijke kennismaking op kantoor.

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    04.

    Gesprek met talentspecialist op de vestiging

    We nodigen je bij ons uit op kantoor voor een persoonlijke kennismaking.

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    05.

    Arbeidsvoorwaardelijk voorstel ontvangen en tekenen

    Na een succesvol gesprek sturen we je een arbeidsvoorwaardelijk voorstel toe. Deze bespreken we vervolgens telefonisch en wanneer beide partijen enthousiast zijn tekenen wij het contract fysiek op onze vestiging.

  • 06.

    Beginnen

    Gefeliciteerd met je nieuwe baan! Op naar nieuwe avonturen met Kenonz!

Werken binnen het vakgebied energietransitie

Bij Kenonz helpen wij jou met het zoeken naar een nieuwe uitdaging binnen de publieke sector. Plezier hebben vinden wij daarin erg belangrijk. Wij blijven dicht bij onszelf en zijn betrokken bij jou als persoon. Ga je samen met ons het avontuur aan?

  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
Foto van Iris Westra

Vragen? Neem contact
op met Iris Westra

Talent Specialist Bewust

}

Gerelateerde vacatures

Bekijk alle vacatures

De nieuwste vacatures in je mailbox?

Meld je aan voor de job alert

Aanmelden