Skip to main content

Projectleider Warmtetransitie

Detachering Duurzaamheid 3-5 jaar Groningen 32 - 40 uur €211 - €5

Leid de Warmtetransitie: Bouw Mee aan een Duurzame Toekomst in de regio Groningen.

Senior adviseur projectplanning

Dit ga je doen

Als projectleider warmtetransitie ben je verantwoordelijk voor het realiseren van projecten binnen onze visie op warmtetransitie. Om woningen en gebouwen aardgasvrij te maken, speel jij een cruciale rol. Je stelt wijkuitvoeringsplannen op voor de startwijken, in nauwe samenwerking met inwoners en collega's van diverse afdelingen. Dit vraagt om affiniteit met verschillende technische warmteoplossingen, integraal projectmanagement en participatie.

Je komt terecht in een relatief nieuw en zich snel ontwikkelend vakgebied. Binnen onze organisatie lever je bijdragen aan concrete vraagstukken, zoals haalbaarheidsonderzoeken naar geothermie, aquathermie en warmtenetten met een functionerend warmtebedrijf.

Als projectleider ben je integraal verantwoordelijk voor het leiden en coördineren van complexe projecten in het fysieke en economische domein. Je bewaakt budgetten, subsidieaanvragen en planningen, bereidt bestuurlijke besluitvorming voor en stelt voortgangsrapportages op. Dit vraagt om een ervaren professional op het gebied van energietransitie, die zich comfortabel voelt als sparringpartner en adviseur voor projectleden, bestuurders en externe stakeholders. Je bent sterk in overleg, overtuigen, onderhandelen en het samenbrengen van verschillende belanghebbenden, met name de bewoners.

Adventure awaits! Wij zijn Kenonz!

34 seconden

Dit ben jij

  • Hbo/wo diploma richting energietechniek, technische bedrijfskunde, milieukunde of civiele techniek;
  • Werkervaring als projectleider in de energietransitie;
  • Werkervaring met verduurzaming van de gebouwde omgeving;
  • Werkervaring bij een politiek-bestuurlijke organisatie;
  • Ervaring met inwonersparticipatie;

"Als gedetacheerde ben je bij Kenonz ook echt een collega."

Antoon Groot, Strategisch adviseur

Dit krijg je van ons

Jij gaat ervoor, elke werkdag weer. Voor je plezier én voor de volgende arbeidsvoorwaarden:

  • 5 weken vakantie
  • Onbeperkte opleidingsmogelijkheden
  • Telefoon en laptop
  • Eindejaarsuitkering
  • Reiskostenvergoeding
  • Vakantiegeld
  • Pensioen
Alle arbeidsvoorwaarden

Zo werkt solliciteren

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    01.

    Sollicitatie via de website of via whatsapp

    Zie je een vacature waar je enthousiast van wordt? Dan kun je bij ons via de website of Whatsapp solliciteren.

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    02.

    Telefonische kennismaking

    Nadat wij jouw sollicitatie hebben ontvangen nemen we telefonisch contact met je op voor een korte kennismaking. Waar word jij enthousiast van en hoe kunnen wij je helpen bij het vinden van een nieuwe uitdaging?

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    03.

    KENMIJ- app spelen

    Vervolgens nodigen we je uit om onze eigen KENMIJ app te spelen. Na het spelen creëert de app een persoonlijkheidsprofiel op basis van hoe jij de vragen vanuit de app hebt beantwoord. Het profiel geeft jou mooie inzichten die later besproken kunnen worden tijdens een persoonlijke kennismaking op kantoor.

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    04.

    Gesprek met talentspecialist op de vestiging

    We nodigen je bij ons uit op kantoor voor een persoonlijke kennismaking.

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    05.

    Arbeidsvoorwaardelijk voorstel ontvangen en tekenen

    Na een succesvol gesprek sturen we je een arbeidsvoorwaardelijk voorstel toe. Deze bespreken we vervolgens telefonisch en wanneer beide partijen enthousiast zijn tekenen wij het contract fysiek op onze vestiging.

  • 06.

    Beginnen

    Gefeliciteerd met je nieuwe baan! Op naar nieuwe avonturen met Kenonz!

Werken binnen het vakgebied duurzaamheid

Bij Kenonz helpen wij jou met het zoeken naar een nieuwe uitdaging binnen de publieke sector. Plezier hebben vinden wij daarin erg belangrijk. Wij blijven dicht bij onszelf en zijn betrokken bij jou als persoon. Ga je samen met ons het avontuur aan?

  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
Foto van Iris Westra

Vragen? Neem contact
op met Iris Westra

Talent Specialist Bewust

}

Gerelateerde vacatures

Bekijk alle vacatures

De nieuwste vacatures in je mailbox?

Meld je aan voor de job alert

Aanmelden