Zet jouw HR-ervaring in bij een omgevingsdienst en houd processen, vragen en werving strak op koers. Klaar om te starten?
Senior adviseur projectplanning
Dit ga je doen
Als HR Medewerker bij Omgevingsdienst Groene Metropool zorg je dat de HR-administratie en dienstverlening kloppen tot in de details. Jij verwerkt mutaties rondom in, door en uitstroom in AFAS en bewaakt daarbij het proces en de voortgang, zodat medewerkers en management kunnen vertrouwen op actuele en juiste gegevens. Je bent het eerste aanspreekpunt voor vragen over de cao en arbeidsvoorwaarden en je vertaalt die vragen naar heldere antwoorden en praktische vervolgstappen. Daarnaast beheer je het werving en selectieproces voor interne, externe en inhuurvacatures: van het bewaken van de voortgang tot het strak houden van de administratie en afstemming. Samen met de Senior HR medewerker denk je actief mee over het verbeteren van HR-processen, zodat het voor iedereen makkelijker en overzichtelijker wordt.In deze opdracht ga je aan de slag met de volgende werkzaamheden:
- Verwerken van mutaties rondom in, door en uitstroom in AFAS en het bewaken van proces en voortgang
- Beantwoorden van vragen van medewerkers en management over onder andere de cao en arbeidsvoorwaarden
- Beheren en administratief ondersteunen van het werving en selectieproces voor interne, externe en inhuurvacatures
- Signaleren van knelpunten in de HR-dienstverlening en proactief meedenken over oplossingen
- Mede optimaliseren van HR-processen, in samenwerking met de Senior HR medewerker
Je werkt in een team waar toegankelijkheid en servicegerichtheid belangrijk zijn: collega’s zoeken elkaar op, houden van doorpakken en vinden het prettig als dingen gewoon goed geregeld zijn. Jij past daar perfect tussen als doener die óók vooruitkijkt. In het HR-vakgebied zie je steeds meer aandacht voor slimme procesinrichting en digitalisering, bijvoorbeeld door optimaal gebruik te maken van systemen zoals AFAS en door werving en HR-administratie beter op elkaar aan te laten sluiten. Met jouw nauwkeurigheid en verbeterblik help je het team om die ontwikkeling praktisch waar te maken, zonder de menselijke maat te verliezen.
Adventure awaits! Wij zijn Kenonz!
1 minuut en 48 seconden
Dit ben jij
- Aantoonbare afgeronde HR gerelateerde opleiding op minimaal mbo-4 niveau
- Aantoonbare werkervaring binnen een gemeentelijke, provinciale en/of SGO organisatie
- Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring in de rol van HR medewerker en/of direct verglijkbare rol
Dit krijg je van ons
Jij gaat ervoor, elke werkdag weer. Voor je plezier én voor de volgende arbeidsvoorwaarden:
- 5 weken vakantie
- Een passend salaris
- Onbeperkte opleidingsmogelijkheden
- Telefoon en laptop
- Eindejaarsuitkering
- Reiskostenvergoeding
- Vakantiegeld
- Pensioen
Zo werkt solliciteren
-
01.
Sollicitatie via de website of via whatsapp
Zie je een vacature waar je enthousiast van wordt? Dan kun je bij ons via de website of Whatsapp solliciteren.
-
02.
Telefonische kennismaking
Nadat wij jouw sollicitatie hebben ontvangen nemen we telefonisch contact met je op voor een korte kennismaking. Waar word jij enthousiast van en hoe kunnen wij je helpen bij het vinden van een nieuwe uitdaging?
-
03.
KENMIJ- app spelen
Vervolgens nodigen we je uit om onze eigen KENMIJ app te spelen. Na het spelen creëert de app een persoonlijkheidsprofiel op basis van hoe jij de vragen vanuit de app hebt beantwoord. Het profiel geeft jou mooie inzichten die later besproken kunnen worden tijdens een persoonlijke kennismaking op kantoor.
-
04.
Gesprek met talentspecialist op de vestiging
We nodigen je bij ons uit op kantoor voor een persoonlijke kennismaking.
-
05.
Arbeidsvoorwaardelijk voorstel ontvangen en tekenen
Na een succesvol gesprek sturen we je een arbeidsvoorwaardelijk voorstel toe. Deze bespreken we vervolgens telefonisch en wanneer beide partijen enthousiast zijn tekenen wij het contract fysiek op onze vestiging.
-
06.
Beginnen
Gefeliciteerd met je nieuwe baan! Op naar nieuwe avonturen met Kenonz!
Werken binnen het vakgebied bedrijfsvoering
Bij Kenonz helpen wij jou met het zoeken naar een nieuwe uitdaging binnen de publieke sector. Plezier hebben vinden wij daarin erg belangrijk. Wij blijven dicht bij onszelf en zijn betrokken bij jou als persoon. Ga je samen met ons het avontuur aan?
Vragen? Neem contact
op met Jelle Gielen
Talentspecialst
Gerelateerde vacatures
-
Beleidsadviseur Verkeer (Alkmaar)
Wil jij bijdragen aan een toekomstbestendige en goed bereikbare stad? Als Beleidsadviseur Verkeer...
-
HR Medewerker
Als HR Medewerker bij Omgevingsdienst Groene Metropool zorg je dat de HR-administratie en...
-
Recruiter
Als recruiter ben je verantwoordelijk voor het gehele recruitmentproces rondom interne vacatures....
Solliciteer met Whatsapp.
- Solliciteer gemakkelijk en snel, zonder het uploaden van documenten.
- Kom direct in contact met een Kenonz medewerker.
- Reageer op jouw droombaan, waar en wanneer je dat wilt.