Skip to main content

Teammanager Dienstverlening

Detachering Bedrijfsvoering 3-5 jaar Hbo Overijssel 16 - 24 uur €303 - €7

Stuur het team Dienstverlening aan en breng rust en richting in Burgerzaken bij Gemeente Rijssen-Holten (20 tot 24 uur).

Senior adviseur projectplanning

Dit ga je doen

Als Teammanager Dienstverlening bij Gemeente Rijssen-Holten stap je tijdelijk in (circa 6 maanden) om de continuiteit van het team te borgen tijdens vervanging van een zieke collega. Jij geeft dagelijks leiding aan het team Dienstverlening, met subteams Burgerzaken, Receptie, Dienstverlening, Accountmanagement Bedrijven en het Bestuurssecretariaat. Het zwaartepunt ligt bij Burgerzaken: je houdt overzicht op kwaliteit en voortgang, helpt collega’s scherpe keuzes maken in prioriteiten en pakt operationele vraagstukken direct op. Je bent zichtbaar en benaderbaar, brengt rust en duidelijkheid en zorgt dat de dienstverlening betrouwbaar blijft voor inwoners en organisatie. Met jouw inhoudelijke kennis van Burgerzaken verbind je teamontwikkeling met de praktijk, en geef je richting aan ontwikkelingen in het vakgebied.
In deze opdracht zorg je ervoor dat het team weet wat wanneer belangrijk is. Je werkzaamheden bestaan onder andere uit:
  • Het waarborgen van de continuïteit van de dienstverlening binnen het team Dienstverlening, met focus op Burgerzaken
  • Het dagelijks aansturen, coachen en ondersteunen van medewerkers, zodat iedereen effectief kan werken
  • Het creëren van rust, duidelijkheid en focus in het team door heldere afspraken, prioritering en opvolging
  • Het bewaken van kwaliteit, voortgang en prioriteiten binnen Burgerzaken en het tijdig bijsturen waar nodig
  • Het signaleren van relevante ontwikkelingen binnen het vakgebied Burgerzaken en het vertalen naar acties voor het team
  • Het verbinden van operationele vraagstukken, teamontwikkeling en dienstverlening binnen de gemeentelijke context

Je komt terecht in een ondernemende gemeentelijke organisatie waar medewerkers worden aangemoedigd om te blijven leren en waar (innovatieve) ideeën welkom zijn. Het team Dienstverlening is breed, maar jij maakt het behapbaar: je brengt focus, stimuleert samenwerking tussen de subteams en zorgt dat Burgerzaken stevig blijft draaien. In het vakgebied spelen continu ontwikkelingen rondom processen, kwaliteit en dienstverlening richting inwoners; jij helpt het team om daarin keuzes te maken en koers te houden, zonder de menselijke maat te verliezen.

Adventure awaits! Wij zijn Kenonz!

1 minuut en 48 seconden

Avontuur bij Kenonz

Adventure awaits! Wij zijn Kenonz!

Open de MP4-video rechtstreeks (opent in een nieuw tabblad)

Dit ben jij


  • Aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau
  • Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring als teammanger binnen een gemeentelijke organisatie

Wensen

  • Aantoonbare kennis van Burgerzaken
  • Aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar met coaching en mensgerichte aanpak
  • Aantoonbare werkervaring met jaarplannen en uitvoering personeelsbeleid binnen een gemeentelijke organisatie

"Maatschappelijke impact maken als communicatie- professional voelt waardevol."

Miriam Beintema, Communicatieadviseur

Dit krijg je van ons

Jij gaat ervoor, elke werkdag weer. Voor je plezier én voor de volgende arbeidsvoorwaarden:

  • 5 weken vakantie
  • Een passend salaris
  • Onbeperkte opleidingsmogelijkheden
  • Telefoon en laptop
  • Eindejaarsuitkering
  • Reiskostenvergoeding
  • Vakantiegeld
  • Pensioen
Alle arbeidsvoorwaarden

Zo werkt solliciteren

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    01.

    Sollicitatie via de website of via whatsapp

    Zie je een vacature waar je enthousiast van wordt? Dan kun je bij ons via de website of Whatsapp solliciteren.

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    02.

    Telefonische kennismaking

    Nadat wij jouw sollicitatie hebben ontvangen nemen we telefonisch contact met je op voor een korte kennismaking. Waar word jij enthousiast van en hoe kunnen wij je helpen bij het vinden van een nieuwe uitdaging?

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    03.

    KENMIJ- app spelen

    Vervolgens nodigen we je uit om onze eigen KENMIJ app te spelen. Na het spelen creëert de app een persoonlijkheidsprofiel op basis van hoe jij de vragen vanuit de app hebt beantwoord. Het profiel geeft jou mooie inzichten die later besproken kunnen worden tijdens een persoonlijke kennismaking op kantoor.

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    04.

    Gesprek met talentspecialist op de vestiging

    We nodigen je bij ons uit op kantoor voor een persoonlijke kennismaking.

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    05.

    Arbeidsvoorwaardelijk voorstel ontvangen en tekenen

    Na een succesvol gesprek sturen we je een arbeidsvoorwaardelijk voorstel toe. Deze bespreken we vervolgens telefonisch en wanneer beide partijen enthousiast zijn tekenen wij het contract fysiek op onze vestiging.

  • 06.

    Beginnen

    Gefeliciteerd met je nieuwe baan! Op naar nieuwe avonturen met Kenonz!

Werken binnen het vakgebied bedrijfsvoering

Bij Kenonz helpen wij jou met het zoeken naar een nieuwe uitdaging binnen de publieke sector. Plezier hebben vinden wij daarin erg belangrijk. Wij blijven dicht bij onszelf en zijn betrokken bij jou als persoon. Ga je samen met ons het avontuur aan?

  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
Foto van Ids de Vries

Vragen? Neem contact
op met Ids de Vries

Talentspecialist Bedrijfsvoering

}

Gerelateerde vacatures

Bekijk alle vacatures

De nieuwste vacatures in je mailbox?

Meld je aan voor de job alert

Aanmelden