Skip to main content

Teamcoördinator P&O (Utrecht)

Detachering Bedrijfsvoering 5+ jaar Hbo Utrecht 32 - 40 uur €4520 - €6422

Jij zorgt dat mensen kunnen groeien, teams sterker worden en de politieorganisatie elke dag klaarstaat voor wat Nederland nodig heeft.

Senior adviseur projectplanning

Dit ga je doen

Als Teamcoördinator P&O bij de Politie in Utrecht krijg je een rol waarin mensen, ontwikkeling en maatschappelijke impact samenkomen. Je werkt binnen een grote IT-organisatie die de bedrijfsvoeringsapplicaties van de politie ondersteunt. Samen met multidisciplinaire scrumteams zorg je ervoor dat collega’s hun werk goed kunnen doen en dat de organisatie blijft bewegen.

Jouw werk begint vaak bij mensen. Misschien spreek je vandaag een nieuwe collega die net aan boord komt en begeleid je diegene door een goede onboarding. Een dag later voer je een verdiepend gesprek met een ervaren medewerker over ontwikkeling, talent of functioneren. Je luistert, stelt de juiste vragen en weet precies wanneer je moet doorpakken of juist ruimte moet geven. Zo voer je het goede gesprek en help je medewerkers om het beste uit zichzelf te halen.

Je bent daarnaast nauw betrokken bij werving en selectie. Je weet welk talent een team nodig heeft, helpt bij het scherp krijgen van de behoefte en zorgt ervoor dat nieuwe collega’s op een passende manier hun weg vinden binnen de organisatie. Daarbij kijk je verder dan alleen een cv. Je hebt oog voor competenties, persoonlijkheid, ontwikkeling en de plek die iemand binnen een team inneemt.

Ook op het gebied van personele begeleiding ben jij een belangrijke gesprekspartner. Je bent het eerste aanspreekpunt voor HR-gerelateerde vragen en begeleidt situaties rondom verzuim, functioneren en re-integratie. Je houdt overzicht, bewaakt de voortgang en weet verschillende belangen op een professionele en menselijke manier bij elkaar te brengen.

Tegelijkertijd kijk je naar het grotere geheel. Hoe staat een team ervoor? Welke capaciteit is nodig? Waar ontstaan knelpunten en waar liggen kansen? Je levert een actieve bijdrage aan capaciteitsmanagement en houdt daarbij zowel de kwantitatieve als kwalitatieve kant in beeld.

Je werkt nauw samen met onder andere de productmanager, clustermanager en scrummasters. Binnen deze agile omgeving schakel je gemakkelijk tussen individuele medewerkers, teams en de bredere organisatie. Je verbindt mensen, brengt structuur en zorgt dat afspraken daadwerkelijk worden omgezet in resultaat.

Wat deze functie extra bijzonder maakt? Je werkt niet alleen aan HR en teamontwikkeling. Je draagt bij aan een organisatie met een duidelijke maatschappelijke opdracht. Door ervoor te zorgen dat professionals goed op hun plek zitten, zich kunnen ontwikkelen en met plezier en vertrouwen hun werk doen, help jij mee aan een sterke politieorganisatie. En daarmee aan een veilige samenleving.

Adventure awaits! Wij zijn Kenonz!

1 minuut en 48 seconden

Avontuur bij Kenonz

Adventure awaits! Wij zijn Kenonz!

Open de MP4-video rechtstreeks (opent in een nieuw tabblad)

Dit ben jij

  • Hbo werk- en denkniveau, bij voorkeur in de richting van HRM of Bedrijfskunde.
  • Minimaal 5 jaar ervaring in een vergelijkbare functie.
  • Ervaring met het coachen, faciliteren en begeleiden van medewerkers en teams.
  • Kennis van en ervaring met coaching, talentontwikkeling en competentieontwikkeling.
  • Kennis en ervaring met verzuimbegeleiding, functioneringsgesprekken en re-integratietrajecten.
  • Bij voorkeur ervaring met multidisciplinaire teams en werken binnen een matrixorganisatie.

"Maatschappelijke impact maken als communicatie- professional voelt waardevol."

Miriam Beintema, Communicatieadviseur

Dit krijg je van ons

Jij gaat ervoor, elke werkdag weer. Voor je plezier én voor de volgende arbeidsvoorwaarden:

  • 5 weken vakantie
  • Een passend salaris
  • Onbeperkte opleidingsmogelijkheden
  • Telefoon en laptop
  • Eindejaarsuitkering
  • Reiskostenvergoeding
  • Vakantiegeld
  • Pensioen
Alle arbeidsvoorwaarden

Zo werkt solliciteren

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    01.

    Sollicitatie via de website of via whatsapp

    Zie je een vacature waar je enthousiast van wordt? Dan kun je bij ons via de website of Whatsapp solliciteren.

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    02.

    Telefonische kennismaking

    Nadat wij jouw sollicitatie hebben ontvangen nemen we telefonisch contact met je op voor een korte kennismaking. Waar word jij enthousiast van en hoe kunnen wij je helpen bij het vinden van een nieuwe uitdaging?

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    03.

    KENMIJ- app spelen

    Vervolgens nodigen we je uit om onze eigen KENMIJ app te spelen. Na het spelen creëert de app een persoonlijkheidsprofiel op basis van hoe jij de vragen vanuit de app hebt beantwoord. Het profiel geeft jou mooie inzichten die later besproken kunnen worden tijdens een persoonlijke kennismaking op kantoor.

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    04.

    Gesprek met talentspecialist op de vestiging

    We nodigen je bij ons uit op kantoor voor een persoonlijke kennismaking.

  • Kandidaat tijdens sollicitatie

    05.

    Arbeidsvoorwaardelijk voorstel ontvangen en tekenen

    Na een succesvol gesprek sturen we je een arbeidsvoorwaardelijk voorstel toe. Deze bespreken we vervolgens telefonisch en wanneer beide partijen enthousiast zijn tekenen wij het contract fysiek op onze vestiging.

  • 06.

    Beginnen

    Gefeliciteerd met je nieuwe baan! Op naar nieuwe avonturen met Kenonz!

Werken binnen het vakgebied bedrijfsvoering

Bij Kenonz helpen wij jou met het zoeken naar een nieuwe uitdaging binnen de publieke sector. Plezier hebben vinden wij daarin erg belangrijk. Wij blijven dicht bij onszelf en zijn betrokken bij jou als persoon. Ga je samen met ons het avontuur aan?

  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
  • Een groep mensen tijdens een evenement
Foto van Dyonne de Graaf

Vragen? Neem contact
op met Dyonne de Graaf

Talent Specialist Bedrijfsvoering

}

Gerelateerde vacatures

Bekijk alle vacatures

De nieuwste vacatures in je mailbox?

Meld je aan voor de job alert

Aanmelden